Ласкаво просимо на сайт столярної майстерні Mill-Art!
Пропонуємо вашій увазі подарункову дерев'яну шкатулку серії "Classic". Класична шкатулка для зберігання різних корисних та дорогих сердцю речей.
Матеріал: сортова високоякісна фанера 8 та 4мм. Розміри виробу: 28x14x8(см) зовнішній та 26.4x12.4x5(см) внутрішній. Виріб тонован в колір, покрит декількома шарами меблевого лака та полірован.
Продукцію столярної майстерні Mill-Art можна використовувати: як заготовки для творчості (декупаж, декор, розпис, випалювання), як дерев'яну упаковку для подарунків, як захисну упаковку для зберігання і перевезення крихких предметів і т. д. Кожен виріб зроблений нашими руками може бути персоналізован. Надаємо послугу в нанесенні логотипів та пам'ятних написів методом лазерного гравіювання. Працюємо за потребами клієнтів по кресленням та ескізам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Материал | Дерево |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Вес | 300 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴









