Ласкаво просимо на сайт столярної майстерні Mill-Art!
Пропонуємо вашій увазі подарункову купюрницю "Classic" з прозорою кришкою. Класична шкатулка для зберігання різних купюр або корисних та дорогих сердцю речей.
Матеріал: сортова високоякісна фанера 8 та 4мм. Розміри виробу: 20x10x5(см) зовнішній та 18.4x8.4x4(см) внутрішній. Виріб тонован в колір, покрит декількома шарами меблевого лака та полірован.
Продукцію столярної майстерні Mill-Art можна використовувати: як заготовки для творчості (декупаж, декор, розпис, випалювання), як дерев'яну упаковку для подарунків, як захисну упаковку для зберігання і перевезення крихких предметів і т. д. Кожен виріб зроблений нашими руками може бути персоналізован. Надаємо послугу в нанесенні логотипів та пам'ятних написів методом лазерного гравіювання. Працюємо за потребами клієнтів по кресленням та ескізам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Дерево |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Вес | 200 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 720 ₴








