Ласкаво просимо на сайт столярної майстерні Mill-Art!
Пропонуємо вашій увазі подарунковий футляр для пляшки вина "Classic" з прозорою кришкою. Класичний футляр розроблений для зберігання пляшки колекційного вина. Внутрішній розмір футляра дозволяє розмістити одну пляшку вина діаметром до 90 мм \ 3,54 дюйма і довжиною до 350 мм \ 13,77 дюйма.
Матеріал: сортова високоякісна фанера 8 та 4мм. Розміри виробу: 37x11x11(см) зовнішній та 35.4x9.4x9.4(см) внутрішній. Виріб тонован в колір, покрит декількома шарами меблевого лака та полірован.
Продукцію столярної майстерні Mill-Art можна використовувати: як заготовки для творчості (декупаж, декор, розпис, випалювання), як дерев'яну упаковку для подарунків, як захисну упаковку для зберігання і перевезення крихких предметів і т. д. Кожен виріб зроблений нашими руками може бути персоналізован. Надаємо послугу в нанесенні логотипів та пам'ятних написів методом лазерного гравіювання. Працюємо за потребами клієнтів по кресленням та ескізам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Дерево |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Вес | 350 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 970 ₴









