Ласкаво просимо на сайт столярної майстерні Mill-Art!
Пропонуємо вашій увазі фанерну заготовку для творчості та декупажу.
Матеріал: сортова високоякісна фанера 8 та 4мм. Розміри виробу: 8х8х17(см) зовнішній та 6.4х6.4х15(см) внутрішній.
Продукцію столярної майстерні Mill-Art можна використовувати: як заготовки для творчості (декупаж, декор, розпис, випалювання), як дерев'яну упаковку для подарунків, як захисну упаковку для зберігання і перевезення крихких предметів і т. д. Кожен виріб зроблений нашими руками може бути персоналізованo. Надаємо послугу в нанесенні логотипів та пам'ятних написів методом лазерного гравіювання. Працюємо за потребами клієнтів по кресленням та ескізам.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Дерево |
| Ширина | 8 см |
| Длина | 8 см |
| Высота | 17 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Натуральный |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴





