Ласкаво просимо на сайт столярної майстерні Mill-Art!
Пропонуємо вашій увазі подарунковий дерев'яний Органайзер для косметичних серветок. Органайзер ідеально підходить до серветок розміром 21х10.5х5(см).
Матеріал: сортова високоякісна фанера 8 та 4мм. Розміри виробу: 22.5x12x6(см) зовнішній та 21x12.5x5(см) внутрішній. Виріб тонован в колір, покрит декількома шарами меблевого лака та полірован.
Продукцію столярної майстерні Mill-Art можна використовувати: як заготовки для творчості (декупаж, декор, розпис, випалювання), як дерев'яну упаковку для подарунків, як захисну упаковку для зберігання і перевезення крихких предметів і т. д. Кожен виріб зроблений нашими руками може бути персоналізован. Надаємо послугу в нанесенні логотипів та пам'ятних написів методом лазерного гравіювання. Працюємо за потребами клієнтів по кресленням та ескізам.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Длина | 22.5 см |
| Ширина | 12 см |
| Высота | 6 см |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для косметики |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴







